Skip to main content

Pole Young

Pole Dance to rodzaj tańca sportowego, który stanowi połączenie akrobatyki, fitnessu i baletu, a w zaawansowanych choreografiach pojawia się także element aktorstwa.

Dla kogo jest Pole Young?

Twoja córka marzy o pole dance? Zajęcia Pole Dance przeznaczone dla młodszych osób (11-15 lat) mające na celu nie tylko naukę konkretnych figur, ale również przygotowanie ciała do ich wykonania. Płynność ruchów, lepsza postawa, gibkość - to właśnie dadzą Twojemu dziecko zajęcia na rurce!

W lipcu zajęcia odbywają się w:

  • Soboty, 14:30. Zajęcia trwają 90 minut.

Zajęcia już od 30 zł.

Jak przygotować się do zajęć?

Na trening zabierz:  krótkie sportowe spodenki przed kolano (bez guzika w pasie) oraz koszulkę z krótkim rękawem lub na ramiączka. Pamiętaj też o sportowym staniku. Na zajęciach ćwiczymy boso. Klapki lub skarpetki będą Ci potrzebne, by przejść odcinek z szatni na salę i z powrotem.

UWAGA: na dzień przed planowaną wizytą w studio i w dniu zajęć NIE stosujemy żadnych kremów, balsamów itp – grozi to zupełnym brakiem przyczepności. W dniu zajęć NIE korzystamy z kremu do rąk. Ze względów bezpieczeństwa zdejmujemy też biżuterię, pierścionki, zegarek.