Skip to main content

Pole Kids

Pole KIDS to wspaniała opcja zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców! Pole Dance podnosi świadomość ciała, wzmacnia bez nadmiernego rozbudowywania mięśni i poprawia koordynację. Pamiętaj też, że regularne uprawianie sportu w młodym wieku może redukować nadwagę i zapobiegać otyłości w przyszłości.

Dla kogo jest Pole Kids?

Twoja córka marzy o pole dance? Zajęcia Pole Dance przeznaczone dla dzieci od 7 roku życia mające na celu nie tylko naukę konkretnych figur, ale również przygotowanie ciała do ich wykonania. Płynność ruchów, lepsza postawa, gibkość - to właśnie dadzą Twojemu dziecko zajęcia na rurce!

Zajęcia odbywają się we wtorki o 17:40.

2 OSOBY NA RURKĘ

Jak zapisać dziecko na zajęcia?

  1. Na zajęcia zapisać się możesz tylko z wykupionym i aktywnym karnetem. Dokonaj płatności tutaj. Na zajęcia otwarte obowiązują karnety oraz wejścia pojedyncze. Jeśli posiadasz kartę partnerską (Multisport Plus, Medicover Sport, Fit Sport, Fit Profit) musisz wpłacić kaucje w wysokości 50zł. W tym celu wybierz zakładkę z kartami partnerskimi.
  2. Jeśli posiadasz już aktywny karnet lub wpłaciłaś/eś kaucję wybierz interesujące Cię zajęcia w zakładce GRAFIK i zapisz się na wybrane zajęcia otwarte (oznaczone kolorem różowym).
  3. Pamiętaj, że odwołanie uczestnictwa w zajęciach możesz dokonać maksymalnie na 24h przed rozpoczęciem zajęć, w przeciwnym wypadku jedno wejście z karnetu lub kaucja (w przypadku kart partnerskim) przepadają. Odwołać zajęcia możesz poprzez aplikację e-Fitness, mailowo, telefonicznie lub wiadomość na Facebook’u czy Instagramie.

Jak przygotować się do zajęć?

Na trening zabierz:  krótkie sportowe spodenki przed kolano (bez guzika w pasie) oraz koszulkę z krótkim rękawem lub na ramiączka. Pamiętaj też o sportowym staniku. Na zajęciach ćwiczymy boso. Klapki lub skarpetki będą Ci potrzebne, by przejść odcinek z szatni na salę i z powrotem.

UWAGA: na dzień przed planowaną wizytą w studio i w dniu zajęć NIE stosujemy żadnych kremów, balsamów itp – grozi to zupełnym brakiem przyczepności. W dniu zajęć NIE korzystamy z kremu do rąk. Ze względów bezpieczeństwa zdejmujemy też biżuterię, pierścionki, zegarek.