Pole Kids

Pole KIDS to wspaniała opcja zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców! Pole Dance podnosi świadomość ciała, wzmacnia bez nadmiernego rozbudowywania mięśni i poprawia koordynację. Pamiętaj też, że regularne uprawianie sportu w młodym wieku może redukować nadwagę i zapobiegać otyłości w przyszłości.

Co jeszcze może dać pole dance?

– Ta dyscyplina sportowa angażuje niemal wszystkie partie mięśniowe; wpływa na całe ciało, od szyi, poprzez korpus, na stopach kończąc. Jednocześnie nie jest obciążający dla stawów.

– Pole Dance ma doskonały wpływ na plecy dziecka, które codziennie przesiaduje kilka godzin w szkole, dźwiga ciężki plecak, a potem spędza godziny przy biurku nad lekcjami. Dodatkowo zajęcia są znacznie ciekawsze, niż tradycyjna gimnastyka korekcyjna.

– Wpływa na grację i „lekkość” ruchów. To naturalne następstwo elementów tańca na rurce oraz akrobatyki, które są obecne w Pole Dance. Uelastycznienie stawów i – co ważniejsze – wzmocnienie mięśni głębokich daje efekt w postaci płynnych, zgranych ruchów.

– Pole Dance to doskonały sposób na pokochanie siebie i swojego ciała. Zapomnij o słowie „akceptacja”, Twoje dziecko powinno szanować i lubić swoje ciało, a nie „akceptować”. Płynność ruchów, lepsza postawa, gibkość i – nic dziwnego, że chce się z dumą prezentować takie rzeczy światu na placu zabaw;)

– Zdrowe podejście do sportu i aktywności fizycznej. Dzięki możliwości popełniania błędów w ramach nauki na zajęciach Twoje dziecko nie będzie bało się podejmować nowych wyzwań w obawie przed porażką. Będzie miało świadomość, że popełnianie błędów jest integralną częścią zdobywania nowych umiejętności i rozwoju.

Na tę zajęcia zapraszamy dzieci powyżej 7 roku życia.