Skip to main content

Poznaj naszych instruktorów

Martyna Haus

Pole Kids

Przygodę z tańcem zaczęła już jako dziecko w zespole „Czarne Stopy"', z którym to w latach 2000-2005 zdobyła wielokrotnie mistrzostwo Polski oraz czołowe miejsca na europejskich i światowych zawodach. Od roku 2005 roku była członkiem grupy FnF, jednej z liderów w Polsce pracujących z gwiazdami sceny muzycznej. Tańcem zajmuje się od ponad 20 lat, bierze udział w wielu eventach i klipach oraz pokazach tanecznych m.in dla Levis, Puma ,Mini Morris , pracowała z gwiazdami takimi jak Marina, Doda, Margaret, Mrozu, Afromental. Swoje umiejętności taneczne szkoliła w prestiżowych szkołach tańca w Los Angeles w Kalifornii oraz na warsztatach w szkołach w Europie.
Roxi jest finalistką drugiej edycji programu "You Can Dance – Po Prostu Tańcz". Obecnie tańczy również na deskach łódzkich teatrów oraz w grupie Art Movement.
Na swoich zajęciach zaraża dobrym humorem i pozytywną energią.

Hanna Goczał

Pole Young

Od małego jestem związana z tańcem, Pole Dance zaczęłam trenować w 2013 roku. Ćwiczę tez na kółkach cyrkowych i dodatkowo trenuję amatorsko akrobatykę. Ukończyłam kurs instruktorki PFAPA u Anne Marie-Kot i uczestniczyłam w wielu warsztatach. Zawsze uśmiechnięta i pozytywna 😁

Klaudia Felińska

Pole Young

Lyana Degoeva

Pole Young