Skip to main content

Aerial Young

Na zajęciach wzmacniamy i uelastyczniamy całe ciało. Ćwiczenia poprawiające postawę, nadające wdzięku i gracji. Świetny sposób na poprawę koordynacji ruchowej i równowagi ciała. Uczymy się akrobacji połączonej ze rozciąganiem. Zajęcia odbywają się na kołach cyrkowych oraz szarfach. Zajęcia przeznaczone dla osób w wieku 11-15 lat.

Co jeszcze może dać aerial?

– Ta dyscyplina sportowa angażuje niemal wszystkie partie mięśniowe; wpływa na całe ciało, od szyi, poprzez korpus, na stopach kończąc. Jednocześnie nie jest obciążający dla stawów.

– Zajęcia Aerial mają doskonały wpływ na plecy dziecka, które codziennie przesiaduje kilka godzin w szkole, dźwiga ciężki plecak, a potem spędza godziny przy biurku nad lekcjami. Dodatkowo zajęcia są znacznie ciekawsze, niż tradycyjna gimnastyka korekcyjna.

– Wpływa na grację i „lekkość” ruchów. To naturalne następstwo elementów akrobatyki, które są obecne podczas zajęć aerial. Uelastycznienie stawów i – co ważniejsze – wzmocnienie mięśni głębokich daje efekt w postaci płynnych, zgranych ruchów.

– Zdrowe podejście do sportu i aktywności fizycznej. Dzięki możliwości popełniania błędów w ramach nauki na zajęciach Twoje dziecko nie będzie bało się podejmować nowych wyzwań w obawie przed porażką. Będzie miało świadomość, że popełnianie błędów jest integralną częścią zdobywania nowych umiejętności i rozwoju.

Na tę zajęcia zapraszamy dzieci w wieku 11-15 lat.